Taurinas

Taurinas

Taurinas

Aktyvūs filtrai

Energy Shot

Energy Shot yra tikras ENERGIJOS ANTPLŪDIS! Suteikia energijos 12 valandų.

Tai puikus didelio kofeino kiekio, vitaminų ir amino rūgščių derinys, kuris greitai sumažina nuovargį ir prideda energijos, greito ir ilgai veikiančio šoto pavidalu.

„Energy shot“ padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, energijos apykaitą, padeda mažinti nuovargį ir nuovargį.

Kaina 2,50 €
Energon X 1000
 • -6,00 €
 • Nauja

Energon X 1000

Ypač rekomenduojamas padidėjusio psichinio ir fizinio krūvio laikotarpiais

Sudėtyje yra: taurino, kofeino, magnio ir vitamino B6

Kaina 10,94 € Bazinė kaina 16,94 €
ActivLab Creatine Monohydrate 300 g
 • -8,00 €
 • Nauja

ActivLab Creatine Monohydrate 300 g

CREATINE MONOHYDRATE Maisto papildas. Milteliai neutralaus skonio gėrimui ruošti. Produkto sudėtyje yra kreatino monohidrato ir taurino. Kreatinas padidina fizinį pajėgumą iš eilės trumpalaikių, didelio intensyvumo pratimų metu. Teigiamas poveikis pasiekiamas kasdien suvartojant 3 g kreatino. Preparatas rekomenduojamas tiems, kurių tikslas – didinti jėgą ir raumenų masę.

Kaina 12,00 € Bazinė kaina 20,00 €
Black Panther EXTREME
 • -11,40 €
 • Nauja

Black Panther EXTREME

Black Panther EXTREME yra daugiakomponentis preparatas, ypač rekomenduojamas naudoti prieš jėgos ir ištvermės treniruotes, skatinantis taip vadinamos sausos raumenų masės sukūrimą. Preparate yra amino rūgščių, vitaminų ir mineralų. Kreatino vartojimas padidina fizinį pajėgumą trumpalaikių, pasikartojančių, didelio intensyvumo pratimų metu. Beta-alaninas, atitolinęs nuovargio atsiradimą, leidžia pailginti treniruotės laiką. Kofeinas padeda padidinti ištvermę ir fizinį efektyvumą mankštos metu. Pantoteno rūgštis padeda palaikyti reikiamą protinę veiklą.

Kaina 13,60 € Bazinė kaina 25,00 €

Mass Up

Mass Up yra puikus produktas, kuris padeda auginti raumenų masę. Taip yra todėl, kad jis aprūpina organizmą: aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentratu, labai gera angliavandenių sudėtimi bei kreatinu su taurinu. Mass Up dėl didelio kaloringumo (373 kcal porcijoje) puikiai tiks aktyviems žmonėms, reguliariai atliekantiems jėgos treniruotes, bei sportininkams.

Kaina 13,90 €

Muscle up Protein

Muscle Up Protein yra aukščiausios kokybės išrūgų baltymų, dažniausiai naudojamų papildant sportą, šaltinis. Be to, produkte yra kreatino ir taurino. Kreatinas yra vienas iš raumenų audinio komponentų, padedančių susitraukti raumenis. Kreatinas padidina fizinį pajėgumą iš eilės trumpalaikių, didelio intensyvumo pratimų metu. Teigiamas poveikis pasiekiamas kasdien suvartojant 3 g kreatino. Taurinas yra nebaltyminė aminorūgštis, padedanti kreatiną pernešti į raumenis.

Kaina 15,00 €
Activlab Creavita 300g
 • Išpardavimas!
 • -8,50 €
 • Nauja

Activlab Creavita 300g

CREAVITA Maisto papildas. Produkte yra kreatino monohidrato pavidalu, kuris yra vienas geriausiai ištirtų papildų ingredientų veiksmingumo ir naudojimo saugumo požiūriu. Kreatinas padidina fizinį pajėgumą nuoseklių trumpų, labai intensyvių pastangų, tokių kaip jėgos treniruotės, atveju. Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 3 g kreatino per dieną. Be to, atsižvelgiant į naujausius tyrimus, kreatinas gali palaikyti tinkamą smegenų ir pažinimo funkcijų funkcionavimą [1]. Produkte taip pat yra taurino ir B grupės vitaminų komplekso, įskaitant aktyvią vitamino B6 formą – piridoksalio 5′-fosfatą (P-5-P) ir metilintą vitaminą B12 – metilkobalaminą. Abu šie vitaminai padeda palaikyti tinkamą energijos apykaitą, tinkamą nervų sistemos veiklą ir padeda palaikyti tinkamas psichologines funkcijas.

Kaina 11,50 € Bazinė kaina 20,00 €
Activlab Kumite Before Fight 400g
 • -2,00 €
 • Nauja

Activlab Kumite Before Fight 400g

 • Nauja linija skirta kovos menų mėgėjams!
 • Ultrakoncentruota formulė prieš treniruotę
 • Sudėtyje yra arginino, kofeino, beta-alanino ir L-karnityno
 • Patogūs paketėliai
Kaina 15,48 € Bazinė kaina 17,48 €

Mass Up 2000g

Mass Up yra puikus produktas, padedantis auginti raumenų masę. Taip yra todėl, kad jis aprūpina organizmą: aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentratu, labai gera angliavandenių sudėtimi, taip pat kreatinu su taurinu. Mass Up dėl didelio kaloringumo (373 kcal porcijoje) puikiai tiks aktyviems žmonėms, reguliariai atliekantiems jėgos treniruotes, bei sportininkams.

Kaina 18,00 €

Muscle Up Protein Jar

Jame yra net 70% baltymų

Sudėtyje yra tikros kakavos ir kavos

Praturtintas kreatinu ir taurinu

Kaina 36,00 €