Kalcis

Kalcis

Kalcis

Aktyvūs filtrai

Activlab RECOMED vitamins

Mitybiniu požiūriu visavertis maistas, kurio sudėtis atsižvelgiama į organizmo poreikius maitinti sveikstančius po ligų, operacijų, prastai besimaitinančius ir išsekusius žmones. RECOMED sudėtyje yra visų reikalingų maistinių medžiagų: baltymų, angliavandenių, riebalų, maistinių skaidulų ir pilno vitaminų bei mineralų rinkinio.

Kaina 12,00 €
Black Panther EXTREME
 • -11,40 €
 • Nauja

Black Panther EXTREME

Black Panther EXTREME yra daugiakomponentis preparatas, ypač rekomenduojamas naudoti prieš jėgos ir ištvermės treniruotes, skatinantis taip vadinamos sausos raumenų masės sukūrimą. Preparate yra amino rūgščių, vitaminų ir mineralų. Kreatino vartojimas padidina fizinį pajėgumą trumpalaikių, pasikartojančių, didelio intensyvumo pratimų metu. Beta-alaninas, atitolinęs nuovargio atsiradimą, leidžia pailginti treniruotės laiką. Kofeinas padeda padidinti ištvermę ir fizinį efektyvumą mankštos metu. Pantoteno rūgštis padeda palaikyti reikiamą protinę veiklą.

Kaina 13,60 € Bazinė kaina 25,00 €

OsteoActiv

OsteoActiv sudėtyje yra organinių kaulų matricos komponentų kartu su hidroksiapatito mikrokristalais, kuriuose kalcio ir fosforo yra fiziologiniu, subalansuotu santykiu.

Osseine yra ir baltyminių, ir nebaltyminių komponentų, o tai teigiamai veikia kaulinio audinio formavimąsi.

Oseino ir hidroksiapatito kompleksas iš žarnyno absorbuojamas lėtai, nuolat, nesukeldamas kalcio koncentracijos kraujyje svyravimų.

Dėl lėto komplekso tirpimo pailgėja veikliųjų medžiagų įsisavinimas.

Kalcio ir fosforo papildai ypač rekomenduojami žmonėms, kai produktų sudedamųjų dalių poreikis yra didesnis, pvz.:

senyviems žmonėms, moterims po menopauzės, po steroidų vartojimo,

nėštumo ir maitinimo krūtimi metu,

padeda po kaulų lūžių.

Kalcis reikalingas sveikiems kaulams palaikyti.

Fosforas padeda palaikyti sveikus kaulus.

Kaina 13,00 €
Isoactive PURE
 • -5,00 €
 • Nauja

Isoactive PURE

Momentinis izotoninis gėrimo koncentratas. Gryna angliavandenių ir elektrolitų sudėtis. Sudėtyje nėra jokių dirbtinių priedų (skonių, dažiklių, konservantų, saldiklių). Produkto sudėtis buvo sukurta pagal Europos maisto saugos tarnybos (EFSA) ir Australijos sporto instituto (AIS) gaires. Angliavandenių-elektrolitų tirpalai pagerina vandens įsisavinimą fizinio krūvio metu ir prisideda prie ištvermės palaikymo atliekant ilgalaikius ištvermės pratimus.

Kaina 14,36 € Bazinė kaina 19,36 €
ACTIVLAB BLACK WOLF 300 G Preworkout
 • Išpardavimas!
 • -12,50 €
 • Nauja

ACTIVLAB BLACK WOLF 300 G Preworkout

BLACK WOLF Maisto papildas. Su saldikliais. Milteliai citrinos skonio gėrimui ruošti. Black Wolf yra kelių komponentų formulė, rekomenduojama naudoti prieš jėgos ir ištvermės treniruotes. Produkto sudėtyje yra amino rūgščių, augalinių ekstraktų, vitaminų ir mineralų. * Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę veiklą.

Kaina 11,49 € Bazinė kaina 23,99 €

Osteoperos D3 2000 IU

Osteoperos D3 2000 IU Activlab Pharma yra produktas, kuriame yra daug kalcio karbonato, kuris yra jonizuoto kalcio šaltinis. Be to, produktas praturtintas vitaminais. D3 – 2000 IU, kuris padeda tinkamai pasisavinti kalcį iš virškinimo trakto.

KALCIS yra būtinas elementas tinkamam organizmo funkcionavimui. Jis dalyvauja formuojantis ir mineralizuojant kaulinį audinį, reikalingas sveikiems, tvirtiems kaulams ir dantims palaikyti.

Kaina 15,00 €

Osteoperos 1000

Osteoperos 1000 mg yra produktas, kuriame yra daug kalcio karbonato, kuris yra jonizuoto kalcio šaltinis.

Kalcis yra elementas, būtinas tinkamam kūno funkcionavimui. Jis dalyvauja formuojantis ir mineralizuojant kaulinį audinį, reikalingas sveikiems, tvirtiems kaulams ir dantims palaikyti.

Jis taip pat prisideda prie normalaus kraujo krešėjimo ir užtikrina tinkamą nervų laidumą bei ruožuotų raumenų susitraukimą. Palaiko organizmo elektrolitų pusiausvyrą, taip pat turi įtakos širdies raumens efektyvumui.

Kaina 15,00 €
Activlab Run&Bike Flex Complete 400g |ProteinasTau.LT
 • Išpardavimas!
 • -5,00 €
 • Nauja

Activlab Run&Bike Flex Complete 400g

Run&Bike Flex Complete – kompleksinis preparatas, skirtas fiziškai aktyviems žmonėms, kurių sąnariai ir sausgyslės patiria reguliarių treniruočių perkrovų ir kovoja su judėjimo aparato traumomis. Maisto papildas suteikia aukštos kokybės peptidų iš hidrolizuoto I tipo kolageno, kuris yra pagrindinė sausgyslių ir kremzlių statybinė medžiaga, gliukozamino ir chondroitino sulfatų, MSM ir *Boswellia serrata ekstrakto, kuris palaiko sąnarių lankstumą. Kiekvienoje produkto porcijoje papildomai yra vitamino C, kuris dalyvauja kolageno gamyboje, kad būtų užtikrintas tinkamas kremzlių funkcionavimas, ir vitamino D, kuris padeda tinkamai kalcio ir fosforo apykaitai bei palaikyti sveikus kaulus. Preparate taip pat yra hialurono rūgšties, kuri yra natūralus sinovinio skysčio komponentas.

Kaina 15,57 € Bazinė kaina 20,57 €
Activlab Kumite Before Fight 400g
 • -2,00 €
 • Nauja

Activlab Kumite Before Fight 400g

 • Nauja linija skirta kovos menų mėgėjams!
 • Ultrakoncentruota formulė prieš treniruotę
 • Sudėtyje yra arginino, kofeino, beta-alanino ir L-karnityno
 • Patogūs paketėliai
Kaina 15,48 € Bazinė kaina 17,48 €

FLEX Xtra

FLEX XTRA yra kompleksinis preparatas, skirtas fiziškai aktyviems žmonėms, kurių sąnariai ir sausgyslės nuolat patiria treniruočių perkrovas ir kovoja su judėjimo sistemos traumomis. Papildai suteikia aukštos kokybės peptidų iš hidrolizuoto I tipo kolageno, kuris yra pagrindinė sausgyslių ir kremzlių statybinė medžiaga, gliukozamino ir chondroitino sulfatų, MSM ir *Boswellia serrata ekstrakto, kuris palaiko sąnarių lankstumą. Kiekvienoje produkto porcijoje yra papildomai vitamino C, kuris dalyvauja kolageno gamyboje, kad būtų užtikrintas tinkamas kremzlių funkcionavimas, ir vitamino D, kuris padeda tinkamai kalcio ir fosforo apykaitai bei palaikyti sveikus kaulus. Preparate taip pat yra hialurono rūgšties, kuri yra natūralus sinovinio skysčio komponentas.

Kaina 21,00 €
Run&Bike Oxygenic
 • Nauja
 • Išparduota

Run&Bike Oxygenic

Kruopščiai sukurta formulė geresniam deguonies panaudojimui. Produkto sudedamosios dalys padeda atitolinti nuovargį ir priderinti organizmą prie didelių apkrovų, atsirandančių dėl intensyvių raumenų darbo, atsirandančių ypač ilgų nuotolių bėgimo ar važinėjimo dviračiu metu. Produktas rekomenduojamas ištvermės sportui.

Kaina 7,50 €