• Nauja
NutroZIN vitaminai akims |ProteinasTau.LT
search
  • NutroZIN vitaminai akims |ProteinasTau.LT

NutroZIN vitaminai akims

15,00 €
Su mokesčiais

NutroZIN Activlab Pharma – tai produktas, kuriame yra net 12 veikliųjų medžiagų: OMEGA 3, EPA, DHR, liuteino ir zeaksantino, resveratrolio, vitaminų C, D, E, vario, seleno ir cinko, kurie padeda palaikyti gerą regėjimą.

Pasirinkite svorį
Kiekis
Mažas likutis sandėlyje

help_outlineTurite klausimų dėl prekės?
NutroZIN vitaminai akims

NutroZIN vitaminai akims

 

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas nuo 50€

NutroZIN Activlab Pharma – tai produktas, kuriame yra net 12 veikliųjų medžiagų: OMEGA 3, EPA, DHR, liuteino ir zeaksantino, resveratrolio, vitaminų C, D, E, vario, seleno ir cinko, kurie padeda palaikyti gerą regėjimą.

Liuteinas ir zeaksantinas yra optimaliausiu santykiu 5:1.

Didelę reikšmę mūsų akims turi omega-3 riebalų rūgštys, kurios itin populiarios tarp savo sveikata besirūpinančių žmonių. Vis dažniau kalbama apie jų teigiamą poveikį organizmui. Omega-3 riebalų rūgštys apima EPA eikozapentaeno rūgštį, DHA dokozaheksaeno rūgštį arba ALA α-linoleno rūgštį. Jie visi svarbūs tinkamam daugelio sistemų funkcionavimui – nuo ​​kraujotakos sistemos, imuniteto iki akių sveikatos ir gero regėjimo.

Liuteinas yra augaluose randamas geltonas pigmentas, turintis antioksidacinių savybių ir gebantis filtruoti šviesos spinduliuotę. Ši medžiaga priklauso karetenoidų junginiui, ją turėtų vartoti žmonės, patiriantys pernelyg didelį regėjimo silpnumą.

Mitybos papildymas liuteinu ir zeaksantinu sumažina tinklainės degeneracijos ir kataraktos, galinčios sukelti aklumą, riziką. Liuteinas ir zeaksantinas pagerina vaizdo apdorojimo procesą ir sumažina pavargusių akių efektą, ypač ilgą laiką dirbant kompiuteriu.

Resveratrolis turi tiesioginį poveikį mūsų regėjimui, kuris, kaip ir visi organai, veikia, nes dalyvauja sudėtingoje kraujagyslių sistemoje, aprūpinančioje jį būtinomis maistinėmis medžiagomis. Gyslainė – sluoksnis, esantis šalia tinklainės akyje ir skirtas ją maitinti – susideda iš mažyčių kraujagyslių, kurių būklė tiesiogiai veikia tinklainės, taigi ir geltonosios dėmės, kuri yra jos centrinė dalis, funkcionavimą. Resveratrolis pasižymi antiangiogeniniu poveikiu, stabdo naujų, patologinių kraujagyslių, atsirandančių tinklainės hipoksijos sąlygomis, susidarymą.

Produkte taip pat yra vitaminų C, D, E, vario, seleno ir cinko, kurie palaiko tinkamą regėjimą.

REKOMENDUOJAMA DIENOS PORCIJA:

1 kapsulė

Įvairi ir subalansuota mityba yra būtina norint išlikti sveikiems. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

INGRIDIENTAI:

Žuvų taukai, kapsulė (želatina, glicerolis), L-askorbo rūgštis, Tagetes erecta ekstraktas, standartizuotas iki 20% liuteino ir 4% zeaksantino, DL-alfa tokoferilo acetatas, cinko oksidas, L-selenometioninas, vario (II) gliukonatas), vynuogių sėklos ekstraktas (Vitis vinifera), cholekalciferolis.

PAKUOTĖ:

60 kaps.

GERIAUSIAS IKI:

Data ir partijos numeris nurodyti etiketės apačioje.

SAUGOJIMAS:

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje, uždaroje pakuotėje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

FR/291

Specifinė nuoroda