• New
ElectroVit elektrolitai |ProteinasTau.LT
search
  • ElectroVit elektrolitai |ProteinasTau.LT

ElectroVit elektrolitai

€6.00
VAT included

ELECTROVIT yra visi elektrolitai: natrio, kalio, chlorido, kalcio ir magnio. Natris ir kalis dalyvauja normalioje neurotransmisijoje, taip pat pagerina bendrą kūno hidrataciją. Kalcis ir magnis dalyvauja skeleto, lygiųjų ir širdies raumenų susitraukime. Chloridas yra bazinis anijoninis elektrolitas.

ElectroVit ypač rekomenduojamas esant elektrolitų trūkumui, atsirandančiam dėl per didelio fizinio krūvio.

Pasirinkite svorį
Quantity
Last items in stock

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas nuo 50€

ElectroVit Activlab Pharma naudojamas kaip maisto papildas, kai padidėja produkto sudedamųjų dalių, įskaitant natrio, kalio, chlorido ir magnio, paklausa, kuri gali atsirasti dėl pvz. gausaus prakaitavimo, vėmimo ir padidėjusio fizinio krūvio. Netinkamas elektrolitų kiekis gali sukelti organizmo veiklos sutrikimus. Tačiau jų praradimo išvengti sunku. Be kita ko, karštu oru – karštu oru kūnas prakaituoja ir kartu su juo netenkama elektrolitų. Tas pats mechanizmas veikia ir esant fiziniam krūviui – sunkaus darbo ar intensyvios treniruotės metu.

Apelsinų skonio ElectroVit Activlab Pharma yra vienintelis rinkoje, kurio sudėtyje yra labai gerai įsisavinamos magnio formos – MAGNEZIO CITRATO!

Magnio citratas yra citrinos rūgšties druskos ir magnio derinys, kurio absorbcija yra apie 90%! Palyginimui, kita itin populiari forma – magnio oksidas – virškinama vos 4 proc.

Magnis padeda palaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Kalis padeda tinkamai funkcionuoti nervų ir raumenų sistemai dėl to, kad jis yra susijęs su nervinių impulsų laidumu.

Chloridai taip pat dažnai priskiriami svarbiausių elektrolitų grupei. Tai gausūs anijonai organizme, svarbūs palaikant rūgščių ir šarmų pusiausvyrą ir palaikant druskos rūgšties gamybą skrandyje.

REKOMENDUOJAMA DIENOS PORCIJA:

2 ar 4 tabletės per dieną. 1 tabletę ištirpinti 200 ml vandenyje.

Įvairi ir subalansuota mityba yra būtina norint išlikti sveikiems. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

INGRIDIENTAI:

Rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, natrio bikarbonatas, rišikliai: sorbitoliai ir polietilenglikolis, gliukozė, kalio bikarbonatas, kalio chloridas, citrinų rūgšties magnio druskos (magnio citratas), magnio karbonatas, L-askorbo rūgštis, natūralus apelsinų skonis, kvapioji medžiaga , raudonųjų burokėlių koncentratas; dažikliai: karotenai ir riboflavinai, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.

MITYBOS FAKTAI:

Dienos norma (2-4 tabletės):

2 tabletės/ 4 tabletės

Gliukozė 1000 mg/ 2000 mg

Natris 600 mg/ 1200 mg

Kalis 300 mg 15 %*/ 600 mg 30 %*

Chloridas 120 mg 15 %*/ 240 mg 30 %*

Magnis 60 mg 16 %*/ 120 mg 32 %*

Vitaminas C 80 mg 100 %*/ 160 mg 200 %*

* -% maistinių medžiagų vertė

Tirpalo osmoliškumas yra 230 mOsm / l

GERIAUSIAS IKI:

Data ir partijos numeris etiketėje.

SAUGOJIMAS:

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje.

PAKUOTĖS TURINYS:

20 tablečių

Tabletės masė: 4,3 g

FR/001/D

Specific References