• New
Collagen Beauty Shot kolagenas |ProteinasTau.LT
search
  • Collagen Beauty Shot kolagenas |ProteinasTau.LT

Collagen Beauty Shot kolagenas

€16.00
VAT included

Collagen Beauty Shot yra maisto papildas gėrimo pavidalu, kurio pagrindą sudaro kolageno hidrolizatas su vitaminu C ir cinku. Preparatas leidžia greitai papildyti vertingų ingredientų, turinčių įtakos odos sveikatai ir išvaizdai, trūkumus.

Pasirinkite skonį
Pasirinkite svorį
Quantity
Last items in stock

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas nuo 50€

Collagen Beauty Shot yra maisto papildas gėrimo pavidalu, kurio pagrindą sudaro kolageno hidrolizatas su vitaminu C ir cinku. Preparatas leidžia greitai papildyti vertingų ingredientų, turinčių įtakos odos sveikatai ir išvaizdai, trūkumus.

Collagen Beauty Shot sudėtyje yra:

– kolageno hidrolizatas yra labai lengvai organizmui prieinama kolageno baltymo forma. Peptidai lengvai pasisavinami organizme ir suteikia vertingų amino rūgščių, kad būtų atkurtas kolagenas ten, kur jo atsiranda natūraliai, įskaitant odą. Būtent kolagenas yra atsakingas už odos elastingumą, stangrumą ir drėkinimą.

– vitaminas C yra gerai žinoma L-askorbo rūgštis, labai plataus veikimo spektro vitaminas, o kartu ir stiprus antioksidantas, kovojantis su laisvaisiais radikalais. Tai taip pat svarbus vitaminas žmonių, kurie siekia tokių preparatų kaip „Collagen Beauty Shot“, požiūriu, nes vitaminas C skatina kolageno sintezę, todėl tinkamas jo tiekimas taip pat lemia norimą odos išvaizdą ir būklę.

– cinkas yra labai svarbus elementas, kurio trūkumas gali turėti rimtų pasekmių sveikatai, nes jo yra daugelyje svarbių medžiagų apykaitos takų. Pakankamas cinko kiekis taip pat padeda išlaikyti sveikus plaukus, nagus ir odą.

Collagen Beauty Shot – tai produktas skirtas žmonėms, kuriems rūpi palaikyti sveiką odos būklę ir papildyti kokybišku, lengvai įsisavinamu kolageno hidrolizatu.

REKOMENDUOJAMA DIENOS PORCIJA:

Naudokite 1 buteliuką per dieną.

Įvairi ir subalansuota mityba yra būtina norint išlikti sveikiems. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

INGREDIENTAI:

vanduo, hidrolizuotas kolagenas, L-askorbo rūgštis, cinko laktatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga – citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai: acesulfamas K, sukralozė ir neotamas, maltodekstrinas, konservantai: kalio sorbatas ir natrio benzoatas.

MITYBOS FAKTAI:

Dienos porcija – 1 buteliukas (80 ml):

Hidrolizuotas kolagenas 5000 mg

Vitaminas C 100 mg 125%*

Cinkas 1,5 mg 15% *

* -% maistinių medžiagų vertė

PAKUOTĖ:

1 injekcija 80 ml.

shotas 12 x 80 ml

GERIAUSIAS IKI:

Data ir partijos numeris nurodyti etiketės apačioje.

SAUGOJIMAS:

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje, uždaroje pakuotėje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

FR/T291/D

Specific References