• New
LycopenPRO Smooth 15 vnt.
search
  • LycopenPRO Smooth 15 vnt.

LycopenPRO Smooth 15 vnt.

€49.99
VAT included
Quantity
Last items in stock

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas nuo 50€

LycopenPRO

VIENAME BUTELIUKE LYCOPENPRO YRA:

✓ Jūsų skydas nuo oksidacinio streso

✓ Jūsų slaptas ginklas kovojant su nuovargiu

✓ Jūsų slaptas ginklas kovojant su nuovargiu

✓ Nepaprasta apsauga nuo organizmo senėjimo

Ar žinojote, kad per didelis oksidacinis stresas sukelia vėžį, širdies ligas, diabetą ir net neurodegeneracines ligas, tokias kaip Alzheimerio ar Parkinsono liga.

Vienas buteliukas veiksmingai palaikys jus 24/7.

Likopenas yra unikalus pasauliniu mastu. Jo antioksidacinė galia neprilygsta jokiam kitam ingredientui. Tai unikali, galinti kovoti su laisvaisiais radikalais, kurie naikina jūsų ląsteles ir pagreitina senėjimo procesą.

                                                                                                    ,,,,,,

Kodėl jums reikia LycopenPro?

Ar suvokiate, kad kiekvieną dieną, jums to nepastebint, jūsų kūną užpuola mirtinos oksidacinio streso jėgos? Šis nematomas žudikas ne tik pagreitina senėjimą, bet ir sukelia tokias niokojančias ligas kaip vėžys, širdies ligos, diabetas ir net neurodegeneracines ligas, tokias kaip Alzheimerio ir Parkinsono ligos. Tai tarsi tylus vagis naktį, kuris lėtai, bet užtikrintai griauna jūsų sveikatą iš vidaus. Oksidacinis stresas yra procesas, kuris gali turėti rimtų pasekmių jūsų kūnui ir sveikatai. Štai kaip tai veikia ir kokią žalą gali sukelti:

LAISVŲJŲ RADIKLŲ GAMYBA

Oksidacinis stresas atsiranda, kai organizmas gamina laisvųjų radikalų perteklių – nestabilias molekules, kurios gali pažeisti ląsteles. Laisvieji radikalai yra natūralus ląstelių medžiagų apykaitos produktas, tačiau jų perteklius gali būti žalingas.

IMUNINĖS SISTEMOS SILPNĖJIMAS

Lėtinis oksidacinis stresas gali susilpninti imuninę sistemą, todėl organizmas tampa jautresnis infekcijoms ir ligoms. Laisvieji radikalai gali sukelti uždegiminius organizmo atsakus, kurie gali sukelti įvairius uždegimus ir ligas.

LĄSTELIŲ IR DNR PAŽEIDIMAI

Laisvieji radikalai gali pažeisti svarbius ląstelių komponentus, įskaitant DNR, baltymus ir lipidus. DNR pažeidimas gali sukelti genetines mutacijas, kurios savo ruožtu gali sukelti ligų, įskaitant vėžį, vystymąsi.

SENĖJIMO PROCESŲ PAGREITINIMAS

Oksidacinis stresas prisideda prie senėjimo procesų, nes pažeidžia ląsteles ir audinius, o tai gali sukelti odos elastingumo praradimą, raukšles ir kitus senėjimo požymius.

LĖTINIŲ LIGŲ RAIDA

Oksidacinis stresas yra susijęs su daugelio lėtinių ligų vystymusi, įskaitant širdies ligas, diabetą, neurodegeneracines ligas (pvz., Alzheimerio ir Parkinsono ligas) ir kai kurias vėžio rūšis.

ORGANŲ PAŽEIDIMAI

Ilgalaikis oksidacinis stresas gali pakenkti vidaus organams, įskaitant širdį, kepenis ir inkstus, o tai gali turėti rimtų pasekmių sveikatai.

LycoPharm
016870000

Specific References