• -€7.50
  • New
Tricreatine Malate Pro 300 kaps.
search
  • Tricreatine Malate Pro 300 kaps.

Tricreatine Malate Pro 300 kaps.

€29.04
€21.54 Save €7.50
VAT included

Tricreatine Malate Pro yra aukščiausios klasės kreatino malatas – pavyzdinė kreatino forma, pasižyminti stipriausiu įmanomu anaboliniu, ergogeniniu ir antikataboliniu poveikiu. Jis puikiai įsisavinamas ir nepraranda savo savybių net rūgščioje skrandžio aplinkoje. Pasiruošimas rekomenduojamas visiems fiziškai aktyviems žmonėms, nepriklausomai nuo jų disciplinos ir pasirengimo lygio. Reguliarus papildų vartojimas padeda pagerinti būklę ir gali padėti pagerinti sportinius rezultatus.

Pasirinkite svorį
Quantity

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas nuo 50€

Tricreatine Malate Pro yra aukščiausios klasės kreatino malatas – pavyzdinė kreatino forma, pasižyminti stipriausiu įmanomu anaboliniu, ergogeniniu ir antikataboliniu poveikiu. Jis puikiai įsisavinamas ir nepraranda savo savybių net rūgščioje skrandžio aplinkoje. Pasiruošimas rekomenduojamas visiems fiziškai aktyviems žmonėms, nepriklausomai nuo jų disciplinos ir pasirengimo lygio. Reguliarus papildų vartojimas padeda pagerinti būklę ir gali padėti pagerinti sportinius rezultatus.

Activlab Tricreatine Malate Pro yra revoliucinė ir efektyvi kreatino forma, kurioje ne viena, o trys kreatino molekulės yra sujungtos su obuolių rūgštimi. Palyginti su kitomis formomis, jis yra daug stabilesnis, nesuyra rūgštinėje skrandžio aplinkoje, gerai įsisavinamas ir puikiai virškinamas.

Vienas pagrindinių Activlab Tricreatine Malate Pro papildų privalumų yra fizinės būklės gerinimas. Kūno efektyvumas ir ištvermė labai priklauso nuo adenozino trifosfato (ATP), kuris yra pagrindinis ląstelių energijos nešiklis, lygio. Tai ypač aktualu atliekant trumpalaikius, didelio intensyvumo pratimus, kai organizmas naudojasi ATP, glikogeno ir fosfokreatino atsargomis raumenyse. Kreatinas palaiko ATP sintezę ir regeneraciją, užtikrindamas stabilų ir pakankamai aukštą energijos lygį net ir sunkiausių treniruočių metu.

Didelę reikšmę turi ir kreatino malato poveikis anaboliniams procesams. Kreatinas padidina naujų baltymų sintezę ir leidžia padidinti raumenų skaidulų apimtį. Dėl šios priežasties Activlab Tricreatine Malate Pro taip pat gali būti rekomenduotas kultūristams, užsiimantiems liesos raumenų masės auginimu.

REKOMENDUOJAMA DIENOS DORCIJOS:

Treniruočių dienomis 2 x 5 kapsulės (ryte nevalgius ir po treniruotės)

Dienos be treniruočių, 5 kapsulės ryte ant tuščio skrandžio.

Gerti daug vandens.

MAISTINĖ VERTĖ:

paros dozė (5 kapsulės)

Kreatino malatas 5000 mg

INGRIDIENTAI:

Kreatino malatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga: magnio stearatas, apvalkalas (želatina, spalva: titano dioksidas).

PAKUOTĖ:

stiklainis 300 kamštelių

kapsulės masė 1200 mg

skoniai: nėra

GERIAUSIAS IKI:

Data ir partijos numeris nurodyti etiketės apačioje.

SAUGOJIMAS:

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje, uždarytoje pakuotėje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

511-300Kaps

Specific References