• -€2.50
  • New
ActivLab Creatine Powder Super 500 g
search
  • ActivLab Creatine Powder Super 500 g
  • ActivLab Creatine Powder Super 500 g
  • ActivLab Creatine Powder Super 500 g
  • ActivLab Creatine Powder Super 500 g

ActivLab Creatine Powder Super 500 g

€18.39
€15.89 Save €2.50
VAT included

Activlab Creatine Powder Super yra produktas, kurio sudėtyje yra kreatino. Tai organinis cheminis junginys, kuriame yra struktūrinių guanidino ir acto rūgšties elementų. Gyvūnų organizmuose jis susidaro vykstant medžiagų apykaitai ir daugiausia būna raumenyse ir sausgyslėse. Jis fosforilinamas naudojant fermentą kreatino kinazę ir virsta fosfokreatinu. Kreatinas naudojamas kaupti ir išlaisvinti energiją, reikalingą daugeliui ląstelėse vykstančių cheminių procesų, įskaitant raumenų baltymų sintezę. Inkstų filtravimo pajėgumui patikrinti naudojamas kreatino kiekio padidėjimas organizme.

Pasirinkite skonį
Quantity
Last items in stock

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas nuo 50€

Activlab Creatine Powder Super yra produktas, kurio sudėtyje yra kreatino. Tai organinis cheminis junginys, kuriame yra struktūrinių elementų guanidino ir acto rūgšties. Gyvūnų organizmuose jis susidaro vykstant medžiagų apykaitai ir daugiausia būna raumenyse ir sausgyslėse. Jis fosforilinamas naudojant fermentą kreatino kinazę ir virsta fosfokreatinu.

Kreatinas naudojamas kaupti ir išleisti energiją, reikalingą daugeliui ląstelėse vykstančių cheminių procesų, įskaitant raumenų baltymų sintezę. Inkstų filtravimo pajėgumui patikrinti naudojamas kreatino kiekio padidėjimas organizme.

Activlab papildas Creatine Powder Super yra aukščiausios klasės kreatino monohidrato milteliai, kuriuos galima įsigyti šešių sensacingų skonių (citrinų, juodųjų serbentų, greipfrutų, kivių, apelsinų, vyšnių). Aukšta preparato mikronizacija – 200 akių garantuoja aukštą biologinį prieinamumą ir geriausius rezultatus. Creatine Powder Super Activlab pakuotėje yra net 83 kondicionieriaus porcijos.

REKOMENDUOJAMA DIENOS DORCIJOS:

Prisotinimo fazė: iki 20 g per dieną 5 dienas.

Palaikomosios dozės: 8-10 g per dieną.

Agentą reikia vartoti reguliariai 4-6 savaites.

Po 6 savaičių kreatino vartojimą nutraukite 3-4 savaites. 1 arbatiniame šaukštelyje yra 5 g preparato.

MAISTINĖ VERTĖ:

MITYBOS INFORMACIJA – DIENOS RAŠTIS (6 g)

kreatino monohidratas – 5000 mg

INGRIDIENTAI:

Citrinos skonis

reatino monohidratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldiklis: aspartamas, lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas, dažiklis: chinolino geltonasis – gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Apelsinų skonio

kreatino monohidratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldiklis: aspartamas, lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas, dažikliai: chinolino geltona, saulėlydžio geltona – gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Juodųjų serbentų skonio

kreatino monohidratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, aromatai, saldiklis: aspartamas, lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas, dažikliai: košenilio raudona – gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį, briliantinė mėlyna.

PAKUOTĖ:

Pakuotė  500 g

skoniai: citrinų, apelsinų, juodųjų serbentų, natūralūs

pakuotėje yra matavimo puodelis

GERIAUSIAS IKI:

Data ir partijos numeris nurodyti etiketės apačioje.

SAUGOJIMAS:

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje, uždaroje pakuotėje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

1141N

Specific References