• New
FLEX Xtra
search
  • FLEX Xtra
  • FLEX Xtra

FLEX Xtra

€21.00
VAT included

FLEX XTRA yra kompleksinis preparatas, skirtas fiziškai aktyviems žmonėms, kurių sąnariai ir sausgyslės nuolat patiria treniruočių perkrovas ir kovoja su judėjimo sistemos traumomis. Papildai suteikia aukštos kokybės peptidų iš hidrolizuoto I tipo kolageno, kuris yra pagrindinė sausgyslių ir kremzlių statybinė medžiaga, gliukozamino ir chondroitino sulfatų, MSM ir *Boswellia serrata ekstrakto, kuris palaiko sąnarių lankstumą. Kiekvienoje produkto porcijoje yra papildomai vitamino C, kuris dalyvauja kolageno gamyboje, kad būtų užtikrintas tinkamas kremzlių funkcionavimas, ir vitamino D, kuris padeda tinkamai kalcio ir fosforo apykaitai bei palaikyti sveikus kaulus. Preparate taip pat yra hialurono rūgšties, kuri yra natūralus sinovinio skysčio komponentas.

Pasirinkite skonį
Pasirinkite svorį
Quantity
Last items in stock

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas nuo 50€

REKOMENDUOJAMA DIENOS PORCIJA:

20 g (3 kaušelius) ištirpinkite 250 ml vandenyje.

Pakuotėje yra matavimo kaušelis. Neviršykite rekomenduojamos dienos porcijos. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip įvairios mitybos pakaitalas. Įvairi ir subalansuota mityba yra būtina geros sveikatos sąlyga. Produktas skirtas suaugusiems.

MITYBOS FAKTAI:

1 porcija (20 g)

Hidrolizuotas kolagenas 9000 mg

Gliukozamino sulfatas 1500 mg

Chondroitino sulfatas 1200 mg

Metilsulfonilmetanas (MSM) 300 mg

Indiško smilkalo (Boswellia serrata) dervos ekstraktas 200 mg

Vitaminas C 100 mg (125 %**)

Vitaminas B6 5 mg (357 %**)

Vitaminas D 7,5 μg (150 %**)

Hialurono rūgštis 20 mg

** % maistinių medžiagų vertė

Pakuotėje yra 33 porcijos.

INGRIDIENTAI:

Hidrolizuotas kolagenas, maltodekstrinas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis, obuolių rūgštis; gliukozamino sulfatas KCl (iš vėžiagyvių), chondroitino sulfatas, metilsulfonilmetanas (MSM), kvapiosios medžiagos, indiško smilkalo (Boswellia serrata) dervos ekstraktas, spalva: burokėlių raudonis, spirulina, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), natrio hialuronatas, piridoksialuronatas, hidrochloridas (vitaminas B6), cholekalciferolis (vitaminas D), saldiklis: sukralozė. Gali būti darinių iš: grūdų, kurių sudėtyje yra glitimo, sojų pupelių, pieno.

GERIAUSIAS IKI:

Data ir partijos numeris nurodyti etiketės apačioje.

SAUGOJIMAS:

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje, uždarytoje pakuotėje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

1640

Specific References