Jūsų gynyba nuo niokojančio oksidacinio streso ir sekinančių ligų!

LycopenPRO

VIENAME BUTELIUKE LYCOPENPRO YRA:

Jūsų skydas nuo oksidacinio streso

Jūsų slaptas ginklas kovojant su nuovargiu

Jūsų slaptas ginklas kovojant su nuovargiu

Nepaprasta apsauga nuo organizmo senėjimo

Ar žinojote, kad per didelis oksidacinis stresas sukelia vėžį, širdies ligas, diabetą ir net neurodegeneracines ligas, tokias kaip Alzheimerio ar Parkinsono liga.

Vienas buteliukas veiksmingai palaikys jus 24/7.

Likopenas yra unikalus pasauliniu mastu. Jo antioksidacinė galia neprilygsta jokiam kitam ingredientui. Tai unikali, galinti kovoti su laisvaisiais radikalais, kurie naikina jūsų ląsteles ir pagreitina senėjimo procesą.

>>> UŽSISAKYTI LIKOPENĄ <<<

Antioksidacinis gėrimas – nepakartojamas, reikalingas nedelsiant.

Kodėl jums reikia LycopenPro?

Ar suvokiate, kad kiekvieną dieną, jums to nepastebint, jūsų kūną užpuola mirtinos oksidacinio streso jėgos? Šis nematomas žudikas ne tik pagreitina senėjimą, bet ir sukelia tokias niokojančias ligas kaip vėžys, širdies ligos, diabetas ir net neurodegeneracines ligas, tokias kaip Alzheimerio ir Parkinsono ligos. Tai tarsi tylus vagis naktį, kuris lėtai, bet užtikrintai griauna jūsų sveikatą iš vidaus. Oksidacinis stresas yra procesas, kuris gali turėti rimtų pasekmių jūsų kūnui ir sveikatai. Štai kaip tai veikia ir kokią žalą gali sukelti:

LAISVŲJŲ RADIKLŲ GAMYBA

Oksidacinis stresas atsiranda, kai organizmas gamina laisvųjų radikalų perteklių – nestabilias molekules, kurios gali pažeisti ląsteles. Laisvieji radikalai yra natūralus ląstelių medžiagų apykaitos produktas, tačiau jų perteklius gali būti žalingas.

IMUNINĖS SISTEMOS SILPNĖJIMAS

Lėtinis oksidacinis stresas gali susilpninti imuninę sistemą, todėl organizmas tampa jautresnis infekcijoms ir ligoms. Laisvieji radikalai gali sukelti uždegiminius organizmo atsakus, kurie gali sukelti įvairius uždegimus ir ligas.

LĄSTELIŲ IR DNR PAŽEIDIMAI

Laisvieji radikalai gali pažeisti svarbius ląstelių komponentus, įskaitant DNR, baltymus ir lipidus. DNR pažeidimas gali sukelti genetines mutacijas, kurios savo ruožtu gali sukelti ligų, įskaitant vėžį, vystymąsi.

SENĖJIMO PROCESŲ PAGREITINIMAS

Oksidacinis stresas prisideda prie senėjimo procesų, nes pažeidžia ląsteles ir audinius, o tai gali sukelti odos elastingumo praradimą, raukšles ir kitus senėjimo požymius.

LĖTINIŲ LIGŲ RAIDA

Oksidacinis stresas yra susijęs su daugelio lėtinių ligų vystymusi, įskaitant širdies ligas, diabetą, neurodegeneracines ligas (pvz., Alzheimerio ir Parkinsono ligas) ir kai kurias vėžio rūšis.

ORGANŲ PAŽEIDIMAI

Ilgalaikis oksidacinis stresas gali pakenkti vidaus organams, įskaitant širdį, kepenis ir inkstus, o tai gali turėti rimtų pasekmių sveikatai.

LycopenPRO

Antioksidacinis gėrimas

Jis žinomas dėl savo galingų antioksidacinių savybių, o tai reiškia, kad jis gali apsaugoti mūsų kūno ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, o tai savo ruožtu gali padėti sulėtinti senėjimo procesą ir sumažinti daugelio lėtinių ligų, įskaitant vėžį, širdies ligas ir diabetą, riziką. Jis taip pat gali neutralizuoti uždegimą, kuris yra labai svarbus norint išlaikyti mūsų kūno pusiausvyrą. Jis sumažina su lėtiniu uždegimu susijusių ligų, tokių kaip artritas ir autoimuninės ligos, riziką ir palaiko imuninę sistemą.

Likopenas taip pat gali skatinti odos sveikatą, nes apsaugo ją nuo žalingo UV spindulių poveikio, gerina odos elastingumą ir mažina raukšlių atsiradimą. Įtraukus į savo racioną produktus, kuriuose gausu likopeno, oda gali tapti lygesnė, stangresnė ir spindinti. Norint visapusiškai išnaudoti likopeno potencialą, savo racioną rekomenduojama praturtinti jo turinčiais produktais.

Privalumai

Likopenas

Prisijunkite prie grupės žmonių, kurie jau atrado likopeno naudą sveikatai. Pasirinkite mūsų gaminius ir pradėkite savo kelionę į gyvenimą, kupiną energijos, sveikatos ir geros savijautos. Kartu su ProteinasTau kurkite savo pasaulį, kuriame sveikas gyvenimo būdas yra natūralus pasirinkimas!

Likopenas yra labai svarbus ne tik ląstelių sveikatai, bet ir širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai, gerina kraujotaką ir mažina cholesterolio kiekį. Jis turi priešuždegiminių savybių, palaiko imuninę sistemą ir gali padėti pagerinti odos sveikatą, apsaugodamas ją nuo žalingo UV spindulių poveikio.

Pasitelkdami šiuolaikines technologijas ir mokslinius tyrimus, stengiamės tiekti likopeną gryniausia forma. Mūsų produktai likopeno pagrindu garantuoja jūsų kūno palaikymą kovojant su oksidaciniu stresu, užtikrina sveikatą ir ilgaamžiškumą.

Įvedę likopeną į savo kasdienę mitybą, jūs investuojate į savo sveikatą ilgus metus. Mūsų produktai, kurių pagrindą sudaro likopenas, suteikia jūsų kūnui natūralią paramą kovojant su oksidaciniu stresu, palaiko jūsų ilgaamžiškumą ir gerą sveikatą.

Naudodami produktus likopeno pagrindu kasdien galite džiaugtis geresne savijauta, padidėjusia energija ir atsparumu įvairioms ligoms. Pasinaudokite gamtos galia, kad pasiektumėte visišką sveikatą ir gerovę naudodami mūsų natūralius, naujoviškus produktus.

Antioksidacinis skydas

Likopenas kovojant su oksidaciniu stresu

Likopenas, natūralus pigmentas padarytas iš daugelio vaisių bei daržovių, pavyzdžiui, pomidorų, komponentas, yra žinomas dėl savo antioksidacinių savybių, padedančių kovoti su oksidaciniu stresu. Oksidacinį stresą sukelia laisvųjų radikalų perteklius, kuris pažeidžia organizmo ląsteles.

Why Lycopene is Good for Fighting Oxidative Stress:

✓ Laisvųjų radikalų neutralizavimas: likopenas gali neutralizuoti laisvuosius radikalus, o tai apsaugo nuo ląstelių pažeidimo ir apsaugo nuo ligų.

✓ DNR apsauga:tyrimai rodo, kad likopenas gali apsaugoti ląstelių DNR nuo pažeidimų, o tai labai svarbu vėžio ir kitų ligų prevencijai.

✓ Pagerinta ląstelių funkcija: dėl savo antioksidacinių savybių likopenas gali pagerinti ląstelių funkciją, o tai yra naudinga bendrai kūno sveikatai.

Natūralus gynėjas

Likopenas vėžio prevencijai

Dėl savo priešvėžinių savybių likopenas gali atlikti svarbų vaidmenį užkertant kelią įvairių rūšių vėžiui, ne tik prostatos ir krūties vėžiui.

Kodėl likopenas yra naudingas vėžio prevencijai:

✓ DNR pažeidimo prevencija: likopenas gali apsaugoti ląstelių DNR nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos, todėl sumažėja mutacijų, sukeliančių vėžį, rizika.

✓ Vėžinių ląstelių augimo slopinimas: tyrimai rodo, kad likopenas gali slopinti vėžio ląstelių augimą ir dauginimąsi.

✓ Apsauga nuo žalingų UV spindulių: likopenas taip pat gali šiek tiek apsaugoti nuo žalingų UV spindulių, o tai sumažina odos vėžio riziką.

Natūralus gynėjas

Likopenas sportininkams

Gavęs titulą „Natūralus gynėjas“, likopenas gali būti pagrindinis bet kurio sportininko mitybos elementas. Unikalios antioksidacinės savybės ir gebėjimas apsaugoti bei atstatyti ląsteles gali suteikti sportininkams daug naudos sveikatai, pagerinti našumą ir bendrą fizinę būklę.

Kodėl likopenas yra vertingas sportininkams:

✓ Raumenų ir sąnarių apsauga: likopenas padeda apsaugoti raumenų ląsteles ir sąnarius nuo pažeidimų, kuriuos sukelia oksidacinis stresas, kuris dažnai būna intensyvaus fizinio krūvio rezultatas.

✓ DNR pažeidimo prevencija: kaip antioksidantas likopenas apsaugo ląstelių DNR nuo laisvųjų radikalų padarytos žalos, todėl sumažėja mutacijų ir įvairių ligų rizika.

✓ Imuninės sistemos palaikymas: likopenas gali sustiprinti sportininkų imuninę sistemą, padėti apsisaugoti nuo infekcijų, o tai labai svarbu norint išlaikyti treniruočių tęstinumą.

✓ Pagerinta fizinė veikla: reguliarus likopeno vartojimas gali padėti pagerinti fizinę veiklą, nes skatina geresnį ląstelių aprūpinimą deguonimi ir mitybą.

✓ Atsistatymas po fizinio krūvio: likopenas gali palaikyti regeneracinius procesus po intensyvių fizinių pratimų, pagreitindamas sugrįžimą į visas jėgas.

LycopenPRO

Išsirinkite geriausią skonį sau!

                         .

                          .