List of products by brand GYMON

Gymon - Baltymai atkeliauja pas jus iš pirmų rankų – išrūgų baltymų koncentratą išgauname gamindami sūrius Vilkyškių pieninėje. Kontroliuojame savo produkto gamybą kiekviename žingsnyje – nuo pieno žaliavos, sūrių gamybos, išrūgų koncentravimo iki GymON miltelių pakuotės, kuri atsiduria Jūsų rankose.

Active filters

Proteinas - Aviečių ir balto šokolado skonio baltymų kokteilis
  • On sale!
  • New

Proteinas - Aviečių ir balto šokolado skonio baltymų kokteilis be laktozės

Tai puikaus skonio, specialia technologija išdirbti baltymai be laktozės su L-karnitinu ir maistinėmis skaidulomis. L-karnitinas padeda natūraliai numesti svorio ir padidinti energijos kiekį, o maistinės skaidulos gerina virškinimą ir padeda palaikyti sveiką kūno svorį. Vienoje porcijoje yra net 21 g visavertį aminorūgščių derinį turinčių baltymų.

Price €17.69
"GymON Fitway" sausainių ir giretinėlės skonio išrūgų baltymai
  • On sale!
  • New

"GymON Fitway" sausainių ir giretinėlės skonio išrūgų baltymai

Puikaus skonio, pagal specialia technologija išdirbti baltymai be laktozės su L-karnitinu ir maistinėmis skaidulomis. L-karnitinas padeda natūraliai numesti svorio ir padidinti energijos kiekį, o maistinės skaidulos gerina virškinimą ir padeda palaikyti sveiką kūno svorį. Vienoje porcijoje yra net 22 g visavertį aminorūgščių derinį turinčių baltymų.

Price €17.69