List of products by brand ActivLab

ActivLab - Maisto papildai sportui

Active filters

BCAA Xtra Drink 330 ml

BCAA Xtra Drink yra funkcinis gėrimas, kuriame yra BCAA amino rūgščių. BCAA Xtra Drink optimaliomis proporcijomis turi 5000 mg šakotos grandinės aminorūgščių, o patogi forma – skardinė – leidžia visada su savimi turėti gėrimą. Tai nauja mūsų legendinio BCAA Xtra gėrimo versija, pirmoji pasaulyje BCAA gėrimo pavidalu. Su patobulinta kompozicija.

Siūlome du skanius skonius – apelsino ir laimo. BCAA Xtra Drink rekomenduojamas esant intensyviam fiziniam krūviui, kaip rekreacinių ir varžybinių treniruočių atrama.

Price €1.00

High Whey Protein Bar 24 x 80g

High Whey Protein Bar yra daug baltymų turintis produktas, kuriame gausu vitaminų ir mineralų. Galima įsigyti puikių skonių (citrinos, juodųjų serbentų ir jogurtu apteptos vanilės), tarp kurių kiekvienas ras kažką sau. High Whey Protein Bar gali būti vartojamas tiek prieš, tiek po treniruotės, tuo pačiu aprūpindamas organizmą viskuo, ko reikia. Mūsų batonėlyje yra optimalios baltymų, angliavandenių ir riebalų, taip pat vitaminų ir mineralų proporcijos. Vienoje porcijoje yra net 1,9 g BCAA aminorūgščių, papildomai praturtintas glutaminu.

Price €1.99

Black Wolf Shot 1 x 80ml

BLACK WOLF SHOT yra šoto pavidalo maisto papildas, kurio pagrindą sudaro ingredientai, kuriuos noriai naudoja sportuojantys, fiziškai aktyvūs ir norintys pagerinti treniruočių kokybę. Produkte esantis kofeinas prisideda prie ištvermės didinimo ir sumažina juntamą darbo krūvį mankštos metu. Tai taip pat vertinamas stimuliatorius, turintis įtakos energijos suteikiančioms kavos ar energetinių gėrimų savybėms.

Price €2.30

Black Panther EXTREME Shot 1 x 80ml

Black Panther EXTREME Shot – gaminyje yra amino rūgščių ir kofeino. Skirta žmonėms su padidintu fiziniu aktyvumu, ieškantiems stimuliacijos, koncentracijos gerinimo, efektyvumo, palaikymo termogenezės procesams.

Price €2.30

De Luxe Cherry Shot 1 x 80ml

Vyšnių sulčių koncentratas – Rūgščioji vyšnia (80 ml iš 500 g vyšnių) su vitaminu C, pasterizuota. Produktą naudoja žmonės, ieškantys regeneracijos pagreitinimo po fizinio krūvio ir paramos kovojant su vadinamaisiais "Raugais". Produkte esantis vitaminas C:

- prisideda prie nuovargio ir nuovargio mažinimo,

– padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.

Price €2.50

Energy Shot

Energy Shot yra tikras ENERGIJOS ANTPLŪDIS! Suteikia energijos 12 valandų.

Tai puikus didelio kofeino kiekio, vitaminų ir amino rūgščių derinys, kuris greitai sumažina nuovargį ir prideda energijos, greito ir ilgai veikiančio šoto pavidalu.

„Energy shot“ padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, energijos apykaitą, padeda mažinti nuovargį ir nuovargį.

Price €2.50

De Luxe Beet Shot 1 x 80ml

Activlab DE LUXE BEET SHOT – burokėlių galia!

Koncentruotos burokėlių sultys (80 ml iš 500 g burokėlių) su citrulinu. Didelis nitratų kiekis. Natūralūs nitratai yra atsakingi už tinkamą raumenų aprūpinimą deguonimi, didesnį efektyvumą, azoto oksido gamybos didinimą ir kraujospūdžio mažinimą.

Price €2.50

Master Drink 500ml

Master Drink aprūpina organizmą egzogeninėmis aminorūgštimis (Essential Amino Acids – EAA), būtinomis organizmo baltymų susidarymui. Egzogeninės aminorūgštys susideda iš aminorūgščių grupės, kurios pats organizmas negali susintetinti, todėl turi būti tiekiamas su maistu, kuriame yra baltymų. „Master Drink“ amino rūgštys yra laisvos formos, t. y. be peptidinių jungčių, PSO rekomenduojamu kiekiu ir proporcijomis.

Price €3.00

Electrovit Slim Elektrolitai

ElectroVit SLIM yra produktas, papildantis skysčių ir elektrolitų kiekį bei padedantis kontroliuoti svorį.

ElectroVit SLIM rekomenduojama naudoti padidėjus produkto sudedamųjų dalių paklausai, kuri gali atsirasti, pavyzdžiui, dėl gausaus prakaitavimo karštu oru ir padidėjusio fizinio krūvio.

Produktas ypač rekomenduojamas žmonėms, kurie nori kontroliuoti savo svorį.

Price €6.00

ElectroVit PROBIOTIKAI

ElectroVit PROBIOTIKAI – tai produktas, kuriame yra elektrolitų rinkinys, praturtintas 6 probiotinių bakterijų padermėmis: Bifidobacterium infantis BI02, Bifidobacterium longum BL-G301, Lactobacillus acidophilus LA02, Lactobacillus helveticus LH060, Lactobacillus LH060, C.

Produkte esantis vitaminas C padeda tinkamai funkcionuoti imuninei sistemai

Elektrolitai ir probiotikai ypač rekomenduojami žmonėms, kenčiantiems nuo karščiavimo, viduriavimo ir vėmimo. 

Price €6.00

Electrovit Lime Elektrolitai

ElectroVit Lime Activlab Pharma naudojamas kaip maisto papildas, kai padidėja produkto sudedamųjų dalių, įskaitant natrio, kalio, chlorido ir magnio, poreikis, kuris gali atsirasti dėl pvz. gausaus prakaitavimo, vėmimo ir padidėjusio fizinio krūvio. Netinkamas elektrolitų kiekis gali sukelti organizmo veiklos sutrikimus. Tačiau jų praradimo išvengti sunku. Be kita ko, karštu oru – karštu oru kūnas prakaituoja ir kartu su juo netenkama elektrolitų. Tas pats mechanizmas veikia ir esant fiziniam krūviui – sunkaus darbo ar intensyvios treniruotės metu.

ElectroVit Activlab Pharma su laimo skoniu yra vienintelis rinkoje, kurio sudėtyje yra labai gerai įsisavinamos magnio formos – MAGNESIO CITRATO!

Price €6.00

ElectroVit IMMUNO Elektrolitai

ElectroVit IMMUNO naudojamas kaip maisto papildas, kai padidėja produkto sudedamųjų dalių, įskaitant natrio, kalio, chlorido ir magnio, poreikis, kuris gali atsirasti dėl karščiavimo.

Karščiuojant organizmas netenka skysčių – ne tik vandens, bet ir jame esančių jonų. Todėl norint išvengti dehidratacijos, rekomenduojama gerti daug skysčių ir papildyti elektrolitų kiekį.

Kalis padeda tinkamai funkcionuoti nervų ir raumenų sistemai, nes yra susijęs su nervinių impulsų laidumu.

Chloridas yra pagrindinis anijoninis elektrolitas.

Magnis padeda palaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Price €6.00

Electrovit Elektrolitai Diabetikams

ElectroVit DIABETIKAMS – tai specialiai sukurtas elektrolitų rinkinys, BE CUKRAUS, pritaikytas žmonių, kuriems reikia kontroliuoti angliavandenių kiekį maiste, poreikius, ypač diabetu sergantiems žmonėms.

Jame yra kalio, natrio, magnio ir chlorido bei vitamino C.

Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį, tinkamą nervų sistemos ir raumenų veiklą.

Magnis padeda palaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalias psichologines funkcijas.

Sudėtyje yra labai gerai įsisavinamo MAGNEZIO CITRATO!!!

Price €6.00

ElectroVit BEAUTY HAIR Elektrolitai

ElectroVit Beauty Hair puikiai palaiko pažeistus ir trapius plaukus*. Produkto sudėtyje yra MSM (organinės sieros) ir vitamino C.

Jis naudojamas kaip maisto papildas, kai padidėja produkto sudedamųjų dalių, įskaitant natrį, kalį, chloridą ir magnį, paklausa, kuri gali atsirasti dėl pvz. padidėjęs fizinis krūvisP

* Biotinas ir cinkas padeda išlaikyti sveikus plaukus.

Varis padeda palaikyti tinkamą plaukų pigmentaciją.

Price €6.00

ElectroVit elektrolitai

ELECTROVIT yra visi elektrolitai: natrio, kalio, chlorido, kalcio ir magnio. Natris ir kalis dalyvauja normalioje neurotransmisijoje, taip pat pagerina bendrą kūno hidrataciją. Kalcis ir magnis dalyvauja skeleto, lygiųjų ir širdies raumenų susitraukime. Chloridas yra bazinis anijoninis elektrolitas.

ElectroVit ypač rekomenduojamas esant elektrolitų trūkumui, atsirandančiam dėl per didelio fizinio krūvio.

Price €6.00

Gripomax COMPLEX

Produkto sudėtyje yra šeivamedžio ir hibisko augalų ekstraktų bei juodųjų serbentų ir aviečių koncentratų, kurie yra vitamino C šaltinis – stiprinantis imunitetą rudenį ir žiemą.

Price €6.50

For Hair EXTRA - Vitaminai plaukams

Plaukams EXTRA Activlab Pharma yra produktas, kuriame yra daug biotino, kuris padeda išlaikyti sveikus, žvilgančius plaukus. Varis padeda palaikyti tinkamą plaukų pigmentaciją. Cinkas padeda išlaikyti sveikus nagus ir gražią odą, saugodamas odos ląsteles nuo oksidacinio streso.

Produktas ypač rekomenduojamas, jei yra:

susilpnėję, trapūs ir slenkantys plaukai

plaukai be blizgesio, matiniai, pažeisti kirpimo procedūrų

trapūs, skilinėjantys nagai

papilkėjusi, papilkėjusi oda, neturinti spindesio.

Price €7.00

ELEMENTS Vitaminas C su L-lizinu

Elements Vitaminas C yra produktas, papildantis vitamino C trūkumą. Be to, papildant produktą gaunama biologiškai vertinga egzogeninė aminorūgštis – L-lizinas.

Askorbo rūgštis turi stiprų antioksidacinį poveikį ir dalyvauja daugelyje medžiagų apykaitos takų.

Tai labai svarbu kolageno sintezei (sveikiems kaulams, odai, plaukams, nagams) ir imuniniams procesams.

Lizino pridėjimas sustiprina vitamino C poveikį, ypač imuniniams procesams. Lizinas taip pat dalyvauja kolageno gamyboje, kalcio, L-karnitino ir fermentų apykaitoje.

Pats lizinas yra nepakeičiama aminorūgštis, kurią organizmas turi gauti su maistu.

Price €7.00

Arthreo-Free vitaminai

Arthreo Free yra unikali trijų aktyvių komponentų sudėtis: gliukozaminas, chondroitinas ir vitaminas C.

Gliukozaminas ir chondroitinas veikia kaip makromolekulių, sudarančių tam tikrą kremzlę, t.y. glikozaminoglikanų, proteoglikanų ir hialurono rūgšties, biosintezės substratai. Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo normaliai kaulų funkcijai. Arthreo Free rekomenduojama visiems, kurie užsiima įvairiomis sporto šakomis, ypač tomis, dėl kurių padidėja sąnarių apkrova.

Price €8.90

Hair Special PLUS - Papildai plaukams ir nagams

Hair Special PLUS – gaminyje yra unikali 17 veikliųjų ingredientų sudėtis, sukurta žmonėms, kurie turi:

susilpnėjusius, trapius ir slenkantčius plaukus,

plaukai be blizgesio, blankūs, pažeisti kirpimo procedūrų,

trapius, skilinėjančius nagus,

blyškią, pilką veido spalvą, be spindesio.

Cisteinas ir metioninas (sieros aminorūgštys) yra būtini tinkamai keratino, pagrindinio plaukų ir nagų komponento, sintezei.

Vitaminas A ir niacinas padeda išlaikyti sveiką odą.

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.

Vitaminas C padeda tinkamai gaminti kolageną, kad būtų užtikrintas tinkamas odos funkcionavimas.

Biotinas padeda išlaikyti sveikus plaukus ir odą.

Cinkas padeda išlaikyti sveikus nagus, plaukus ir odą.

Price €9.00

Flexactiv EXTRA Kolagenas

Didelis kolageno kiekis apsaugo sąnarius.

FlexActiv EXTRA Activlab Pharma yra maisto papildas, turintis daug kolageno, skanių juodųjų serbentų ir spanguolių skonio miltelių pavidalu.

FlexActiv EXTRA Activlab Pharma kolageno molekulės yra hidrolizuotos, o tai padeda absorbuoti.

Price €9.00

Activlab CarboMax mineralų kompleksas

CARBOMAX yra kruopščiai atrinkta angliavandenių sudėtis su vitaminų ir mineralų kompleksu. Dėl kruopščiai parinktos angliavandenių sudėties jis skatina greitą gliukozės išsiskyrimą į kraują, kompensuoja energijos nuostolius, susijusius su intensyviu fiziniu krūviu, ir aprūpina būtiniausiais vitaminais bei mineralais.

Angliavandeniai yra neabejotinai svarbiausias energijos komponentas kiekvienam besitreniruojančiam žmogui. Nedideli kiekiai jų kaupiasi raumenyse ir kepenyse glikogeno pavidalu. Mankštos metu juos naudoja griaučių raumenys ir širdies raumuo. Angliavandeniai yra vienintelis raudonųjų kraujo kūnelių ir nervų ląstelių energijos šaltinis. Jie taip pat dalyvauja kuriant ir išlaikant baltymus.

Price €9.00

Vitality Complex - vitaminų kompleksas

Vitality Complex kapsulės specialiai sukurtas vitaminų ir mineralų kompleksas, rekomenduojamas žmonėms, kurie yra fiziškai aktyvūs arba kuriems trūksta vitaminų ir mineralų.

Price €9.00
HGH Night
  • -€5.00
  • New

HGH Night

HGH Night yra arginino, gama-amino-sviesto rūgšties (GABA) ir lizino derinys.

Argininas yra aminorūgštis, atliekanti įvairias biochemines funkcijas organizme, pavyzdžiui, azoto oksido (NO) sekrecijos pirmtakas. NO yra svarbus kraujagyslių išsiplėtimui. Argininas gali paskatinti augimo hormono atsaką, sustiprindamas fizinio krūvio poveikį jo išsiskyrimui.

HGH Night rekomenduojamas profesionaliems sportininkams, užsiimantiems įvairiomis sporto šakomis, kaip maisto papildas, gerinantis bendrą jėgos treniruočių ir reguliaraus poilsio kokybę.

Price €9.52 Regular price €14.52
HGH Day
  • -€5.00
  • New

HGH Day

HGH DAY yra papildas, kurio užduotis natūraliai ir saugiai stimuliuoti fiziologinius augimo hormono gamybos procesus. Šis ryšys yra pagrindinis veiksnys, lemiantis pažangą treniruočių metu.

Price €9.52 Regular price €14.52

Nitro Caps

Nitro Caps yra papildas, kurio ingredientai padidina azoto oksido (NO) gamybą raumenų ląstelėse. Azoto oksidas plečia kraujagysles, padidina aprūpinimą krauju ir raumenų dydį – gaunamas raumenų „išpūtimo“ efektas. Nitro Caps gerina kraujotaką, maitina raumenų ląsteles ir skatina fizinio krūvio patiriamų raumenų augimą. Nitro Caps yra formulė, kurios fiziologinis poveikis taip pat yra seksualinės potencijos ir veiklos stiprinimas.

L-citrulinas praeina per kepenis nepakitęs ir pasisavinamas per inkstus, kur paverčiamas L-argininu.

L-argininas yra fermento azoto oksido sintetazės (NOS) substratas. Kraujagyslių endotelio ląstelėse esantis NOS paverčia L-argininą azoto oksidu (NO), dar vadinamu endotelio atsipalaidavimo faktoriumi (EDRF), kuris sukelia vazodilataciją.

Price €9.59

Activlab MultiVit Senjorams

MultiVit SENIOR Activlab Pharma yra maisto papildas, kuriame yra vitaminų ir mineralų rinkinys, sukurtas specialiai pagyvenusiems žmonėms. Produktas praturtintas medetkų ekstraktu, kuris yra natūralus liuteino šaltinis.

Jame yra net 2000 IU vitamino D3, kuris stiprina imunitetą ir padeda palaikyti sveikus kaulus ir dantis.

Price €9.90

Activlab Multivit vitaminai vyrams - 60 kaps.

MultiVit vyrams yra maisto papildas, kuriame yra visas vitaminų ir mineralų rinkinys, sukurtas specialiai vyrams. Produktas papildomai praturtintas liuteinu, likopenu, sojų lecitinu ir mate lapų, ženšenio šaknų ir imbiero šakniastiebių ekstraktais.

Price €9.90
Beta Alanine Xtra
  • -€3.00
  • New

Beta Alanine Xtra

Beta Alanine Xtra yra preparatas prieš treniruotę, ypač rekomenduojamas visiems, užsiimantiems ištvermės ir jėgos sportu. Beta-alaninas yra karnozino dipeptido komponentas. Karnozinas slopina pH kritimą raumenų ląstelėse, kuris atsiranda išskiriant pieno rūgštį bet kokio fizinio krūvio metu. Kiekvienoje porcijoje yra 3 g beta-alanino.

Price €7.49 Regular price €10.49
Energon X 1000
  • -€6.00
  • New

Energon X 1000

Ypač rekomenduojamas padidėjusio psichinio ir fizinio krūvio laikotarpiais

Sudėtyje yra: taurino, kofeino, magnio ir vitamino B6

Price €10.94 Regular price €16.94

Activlab Creatine Tabs

Kreatinas yra natūralus produktas, vienas iš žmogaus kūno komponentų. Jo pagrindinis vaidmuo yra aprūpinti raumenis energija. Pasiekęs raumenų ląsteles, jis virsta fosfokreatinu, kuris savo ruožtu padeda atsinaujinti galingiausiam energijos šaltiniui – ATP (adenozino trifosfatui). Be to, jis skatina raumenų baltymų augimą ir padeda organizmui atsinaujinti po intensyvių fizinių pastangų. Fizinio krūvio metu raumenyse sukauptas kreatinas išnaudojamas per kelias sekundes; todėl rekomenduojama papildyti jo lygį.

Price €11.99

MultiActive – Multivitamių ir Mineralų Kompleksas

MULTIACTIV – tai produktas, papildantis kasdienį funkcionavimą reikalingais priedais ir mineralais.

MULTIACTIV – tai darnus vitaminų ir mineralų rinkinys, svarbus organizmo funkcionavimui. 

Produkto sudėtyje yra augalų ekstraktų:

Artišoko lapų ekstraktas (Cynara scolymus) – palaiko kepenų funkciją.

Dilgėlių šaknų ekstraktas (Urtica dioica) – palaiko šlapimo sistemos veiklą.

Moliūgų sėklų ekstraktas (Cucurbita pepo) – palaiko apatinių šlapimo takų sveikatą.

Žaliosios arbatos lapų ekstraktas (Camellia sinensis) EGCG – antioksidacinės savybės.

Piperinas gaminamas iš juodųjų pipirų vaisių ekstrakto (Piper nigrum).

Price €12.00

Kolagen Beauty - Kolagenas

Collagen BEAUTY Activlab Pharma produktas, sukurtas galvojant apie moteris. Tai puiki parama odai ir apsauga nuo senėjimo požymių.

Sudėtyje yra 200 mg aukštos kokybės MARINE kolageno, kuris gali pagerinti odos stangrumą ir elastingumą.

* Biotinas palaiko plaukus ir odą.

** Produkte esantis vitaminas C palaiko natūralaus kolageno sintezę ir yra stiprus antioksidantas, saugantis odą nuo laisvųjų radikalų. Tyrimai rodo, kad laisvieji radikalai pažeidžia vidines odos struktūras, todėl ji anksčiau pradeda senti.

Price €12.00

Activlab RECOMED vitamins

Mitybiniu požiūriu visavertis maistas, kurio sudėtis atsižvelgiama į organizmo poreikius maitinti sveikstančius po ligų, operacijų, prastai besimaitinančius ir išsekusius žmones. RECOMED sudėtyje yra visų reikalingų maistinių medžiagų: baltymų, angliavandenių, riebalų, maistinių skaidulų ir pilno vitaminų bei mineralų rinkinio.

Price €12.00