• New
BCAA Xtra Drink 330 ml
search
  • BCAA Xtra Drink 330 ml

BCAA Xtra Drink 330 ml

€1.00
VAT included

BCAA Xtra Drink yra funkcinis gėrimas, kuriame yra BCAA amino rūgščių. BCAA Xtra Drink optimaliomis proporcijomis turi 5000 mg šakotos grandinės aminorūgščių, o patogi forma – skardinė – leidžia visada su savimi turėti gėrimą. Tai nauja mūsų legendinio BCAA Xtra gėrimo versija, pirmoji pasaulyje BCAA gėrimo pavidalu. Su patobulinta kompozicija.

Siūlome du skanius skonius – apelsino ir laimo. BCAA Xtra Drink rekomenduojamas esant intensyviam fiziniam krūviui, kaip rekreacinių ir varžybinių treniruočių atrama.

Pasirinkite skonį
Pasirinkite svorį
Quantity
Last items in stock

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas nuo 50€

BCAA Xtra Drink yra funkcinis gėrimas, kuriame yra BCAA amino rūgščių. BCAA Xtra Drink yra 5000 mg šakotos grandinės aminorūgščių optimaliomis proporcijomis, o patogi forma – skardinės – leidžia visada su savimi turėti gėrimą. Tai nauja mūsų ikoninio BCAA Xtra gėrimo versija, pirmoji pasaulyje BCAA gėrimo pavidalu. Su patobulinta kompozicija.

Siūlome du skanius skonius – apelsino ir laimo. BCAA Xtra Drink rekomenduojamas esant intensyviam fiziniam krūviui kaip rekreacinės ir varžybinės treniruotės priemonė.

BCAA papildai rekomenduojami tiek sportuojantiems varžybomis, tiek tiems, kuriems treniruotės salėje yra pritaikytos tik savo svajonių figūros siekimui. BCAA (aminorūgščių grandinės) papildų veikimas yra susijęs su trijų egzogeninių aminorūgščių sudėtimi: leucino, valino ir izoleucino. Egzogeninių aminorūgščių mūsų organizmas negali pasigaminti spontaniškai, todėl būtina jas aprūpinti papildais.

L-leucinas – tai amino rūgštis, kurios mūsų organizmas negali pasigaminti pats. Dalyvauja baltymų sintezėje, taip pat turi įtakos insulino veikimui organizme.

L-iizoleucinas – tai organinis cheminis junginys, kuris tampa energija raumenims, kai riebalų rūgščių kiekis per mažas. Jo užduotis taip pat yra apsaugoti raumenų audinį net ir labai intensyvių treniruočių metu.

L-valinas – aminorūgštis, kuri skatina baltymų sintezę ir neleidžia katabolizmui. Atkuria raumenų audinį, kartu palaikydama izoleucino veiklą. Valinas padeda atkurti baltymus, kurie buvo pažeisti intensyvios treniruotės metu ir kurių izoleucinas negalėjo apsaugoti.

Daugelis klinikinių tyrimų įrodė, kad reguliarus šakotosios grandinės aminorūgščių vartojimas teigiamai veikia organizmo veiklą. Jų negali trūkti kasdien maitinant žmones, kuriems rūpi raumenų vystymasis. Vartodami BCAA papildus, gauname daug įvairių teigiamų efektų: stabdo raumenų irimą, pagreitina raumenų atsistatymą, didina raumenų pasipriešinimą. BCAA papildų naudojimas teigiamai veikia kūno formavimąsi, mažina riebalinio audinio lygį ir teigiamai veikia mūsų reakcijas į stresą ir skausmą, susijusį su mankšta.

BCAA papildus reikia vartoti maždaug valandą prieš ir maždaug 15 minučių po treniruotės. Prieš treniruotę BCAA teigiamai paveiks raumenų augimą, o po treniruotės BCAA blokuos raumenų irimą, tuo pačiu palaikydamos jų regeneraciją. Laisvomis nuo treniruočių dienomis BCAA papildus reikia vartoti tuščiu skrandžiu ryte ir prieš pat miegą.

REKOMENDUOJAMA DIENOS PORCIJOS:

Prieš ar po treniruotės

Įvairi ir subalansuota mityba yra būtina norint išlikti sveikiems. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

INGRIDIENTAI:

Apelsinas:

vanduo, anglies dioksidas, BCAA aminorūgštys (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, kvapioji medžiaga, apelsinų sulčių koncentratas (0,5%), saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, antioksidantas – rūgštis L- askorbo, dažiklių – karotinų.

Citrina:

vanduo, anglies dioksidas, BCAA aminorūgštys (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir natrio askorbatas, kvapiosios medžiagos, citrinų sulčių koncentratas (0,5%), saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, antioksidantas – L-askorbo rūgštis, spalva – riboflavinas.

DIENOS PORCIJA:

BCAAs, including:

L-leucine

L-isoleucine

L-valine

                                       

 

 330ml

5000 mg

2500 mg

1250 mg

1250 mg

GERIAUSIAS IKI:

Data ir partijos numeris ant etiketės.

SAUGOJIMAS:

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje.

PAKUOTĖS TURINYS:

24 x 330 ml

Specific References