Vitaminai

Vitaminai

Vitaminai

Active filters

De Luxe Cherry Shot 1 x 80ml

Vyšnių sulčių koncentratas – Rūgščioji vyšnia (80 ml iš 500 g vyšnių) su vitaminu C, pasterizuota. Produktą naudoja žmonės, ieškantys regeneracijos pagreitinimo po fizinio krūvio ir paramos kovojant su vadinamaisiais "Raugais". Produkte esantis vitaminas C:

- prisideda prie nuovargio ir nuovargio mažinimo,

– padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.

Price €2.50

Electrovit Slim Elektrolitai

ElectroVit SLIM yra produktas, papildantis skysčių ir elektrolitų kiekį bei padedantis kontroliuoti svorį.

ElectroVit SLIM rekomenduojama naudoti padidėjus produkto sudedamųjų dalių paklausai, kuri gali atsirasti, pavyzdžiui, dėl gausaus prakaitavimo karštu oru ir padidėjusio fizinio krūvio.

Produktas ypač rekomenduojamas žmonėms, kurie nori kontroliuoti savo svorį.

Price €6.00

ElectroVit PROBIOTIKAI

ElectroVit PROBIOTIKAI – tai produktas, kuriame yra elektrolitų rinkinys, praturtintas 6 probiotinių bakterijų padermėmis: Bifidobacterium infantis BI02, Bifidobacterium longum BL-G301, Lactobacillus acidophilus LA02, Lactobacillus helveticus LH060, Lactobacillus LH060, C.

Produkte esantis vitaminas C padeda tinkamai funkcionuoti imuninei sistemai

Elektrolitai ir probiotikai ypač rekomenduojami žmonėms, kenčiantiems nuo karščiavimo, viduriavimo ir vėmimo. 

Price €6.00

Electrovit Lime Elektrolitai

ElectroVit Lime Activlab Pharma naudojamas kaip maisto papildas, kai padidėja produkto sudedamųjų dalių, įskaitant natrio, kalio, chlorido ir magnio, poreikis, kuris gali atsirasti dėl pvz. gausaus prakaitavimo, vėmimo ir padidėjusio fizinio krūvio. Netinkamas elektrolitų kiekis gali sukelti organizmo veiklos sutrikimus. Tačiau jų praradimo išvengti sunku. Be kita ko, karštu oru – karštu oru kūnas prakaituoja ir kartu su juo netenkama elektrolitų. Tas pats mechanizmas veikia ir esant fiziniam krūviui – sunkaus darbo ar intensyvios treniruotės metu.

ElectroVit Activlab Pharma su laimo skoniu yra vienintelis rinkoje, kurio sudėtyje yra labai gerai įsisavinamos magnio formos – MAGNESIO CITRATO!

Price €6.00

ElectroVit IMMUNO Elektrolitai

ElectroVit IMMUNO naudojamas kaip maisto papildas, kai padidėja produkto sudedamųjų dalių, įskaitant natrio, kalio, chlorido ir magnio, poreikis, kuris gali atsirasti dėl karščiavimo.

Karščiuojant organizmas netenka skysčių – ne tik vandens, bet ir jame esančių jonų. Todėl norint išvengti dehidratacijos, rekomenduojama gerti daug skysčių ir papildyti elektrolitų kiekį.

Kalis padeda tinkamai funkcionuoti nervų ir raumenų sistemai, nes yra susijęs su nervinių impulsų laidumu.

Chloridas yra pagrindinis anijoninis elektrolitas.

Magnis padeda palaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Price €6.00

Electrovit Elektrolitai Diabetikams

ElectroVit DIABETIKAMS – tai specialiai sukurtas elektrolitų rinkinys, BE CUKRAUS, pritaikytas žmonių, kuriems reikia kontroliuoti angliavandenių kiekį maiste, poreikius, ypač diabetu sergantiems žmonėms.

Jame yra kalio, natrio, magnio ir chlorido bei vitamino C.

Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį, tinkamą nervų sistemos ir raumenų veiklą.

Magnis padeda palaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalias psichologines funkcijas.

Sudėtyje yra labai gerai įsisavinamo MAGNEZIO CITRATO!!!

Price €6.00

ElectroVit BEAUTY HAIR Elektrolitai

ElectroVit Beauty Hair puikiai palaiko pažeistus ir trapius plaukus*. Produkto sudėtyje yra MSM (organinės sieros) ir vitamino C.

Jis naudojamas kaip maisto papildas, kai padidėja produkto sudedamųjų dalių, įskaitant natrį, kalį, chloridą ir magnį, paklausa, kuri gali atsirasti dėl pvz. padidėjęs fizinis krūvisP

* Biotinas ir cinkas padeda išlaikyti sveikus plaukus.

Varis padeda palaikyti tinkamą plaukų pigmentaciją.

Price €6.00

ElectroVit elektrolitai

ELECTROVIT yra visi elektrolitai: natrio, kalio, chlorido, kalcio ir magnio. Natris ir kalis dalyvauja normalioje neurotransmisijoje, taip pat pagerina bendrą kūno hidrataciją. Kalcis ir magnis dalyvauja skeleto, lygiųjų ir širdies raumenų susitraukime. Chloridas yra bazinis anijoninis elektrolitas.

ElectroVit ypač rekomenduojamas esant elektrolitų trūkumui, atsirandančiam dėl per didelio fizinio krūvio.

Price €6.00

Gripomax COMPLEX

Produkto sudėtyje yra šeivamedžio ir hibisko augalų ekstraktų bei juodųjų serbentų ir aviečių koncentratų, kurie yra vitamino C šaltinis – stiprinantis imunitetą rudenį ir žiemą.

Price €6.50

For Hair EXTRA - Vitaminai plaukams

Plaukams EXTRA Activlab Pharma yra produktas, kuriame yra daug biotino, kuris padeda išlaikyti sveikus, žvilgančius plaukus. Varis padeda palaikyti tinkamą plaukų pigmentaciją. Cinkas padeda išlaikyti sveikus nagus ir gražią odą, saugodamas odos ląsteles nuo oksidacinio streso.

Produktas ypač rekomenduojamas, jei yra:

susilpnėję, trapūs ir slenkantys plaukai

plaukai be blizgesio, matiniai, pažeisti kirpimo procedūrų

trapūs, skilinėjantys nagai

papilkėjusi, papilkėjusi oda, neturinti spindesio.

Price €7.00

ELEMENTS Vitaminas C su L-lizinu

Elements Vitaminas C yra produktas, papildantis vitamino C trūkumą. Be to, papildant produktą gaunama biologiškai vertinga egzogeninė aminorūgštis – L-lizinas.

Askorbo rūgštis turi stiprų antioksidacinį poveikį ir dalyvauja daugelyje medžiagų apykaitos takų.

Tai labai svarbu kolageno sintezei (sveikiems kaulams, odai, plaukams, nagams) ir imuniniams procesams.

Lizino pridėjimas sustiprina vitamino C poveikį, ypač imuniniams procesams. Lizinas taip pat dalyvauja kolageno gamyboje, kalcio, L-karnitino ir fermentų apykaitoje.

Pats lizinas yra nepakeičiama aminorūgštis, kurią organizmas turi gauti su maistu.

Price €7.00

Arthreo-Free vitaminai

Arthreo Free yra unikali trijų aktyvių komponentų sudėtis: gliukozaminas, chondroitinas ir vitaminas C.

Gliukozaminas ir chondroitinas veikia kaip makromolekulių, sudarančių tam tikrą kremzlę, t.y. glikozaminoglikanų, proteoglikanų ir hialurono rūgšties, biosintezės substratai. Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo normaliai kaulų funkcijai. Arthreo Free rekomenduojama visiems, kurie užsiima įvairiomis sporto šakomis, ypač tomis, dėl kurių padidėja sąnarių apkrova.

Price €8.90

Hair Special PLUS - Papildai plaukams ir nagams

Hair Special PLUS – gaminyje yra unikali 17 veikliųjų ingredientų sudėtis, sukurta žmonėms, kurie turi:

susilpnėjusius, trapius ir slenkantčius plaukus,

plaukai be blizgesio, blankūs, pažeisti kirpimo procedūrų,

trapius, skilinėjančius nagus,

blyškią, pilką veido spalvą, be spindesio.

Cisteinas ir metioninas (sieros aminorūgštys) yra būtini tinkamai keratino, pagrindinio plaukų ir nagų komponento, sintezei.

Vitaminas A ir niacinas padeda išlaikyti sveiką odą.

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.

Vitaminas C padeda tinkamai gaminti kolageną, kad būtų užtikrintas tinkamas odos funkcionavimas.

Biotinas padeda išlaikyti sveikus plaukus ir odą.

Cinkas padeda išlaikyti sveikus nagus, plaukus ir odą.

Price €9.00

Flexactiv EXTRA Kolagenas

Didelis kolageno kiekis apsaugo sąnarius.

FlexActiv EXTRA Activlab Pharma yra maisto papildas, turintis daug kolageno, skanių juodųjų serbentų ir spanguolių skonio miltelių pavidalu.

FlexActiv EXTRA Activlab Pharma kolageno molekulės yra hidrolizuotos, o tai padeda absorbuoti.

Price €9.00

Activlab CarboMax mineralų kompleksas

CARBOMAX yra kruopščiai atrinkta angliavandenių sudėtis su vitaminų ir mineralų kompleksu. Dėl kruopščiai parinktos angliavandenių sudėties jis skatina greitą gliukozės išsiskyrimą į kraują, kompensuoja energijos nuostolius, susijusius su intensyviu fiziniu krūviu, ir aprūpina būtiniausiais vitaminais bei mineralais.

Angliavandeniai yra neabejotinai svarbiausias energijos komponentas kiekvienam besitreniruojančiam žmogui. Nedideli kiekiai jų kaupiasi raumenyse ir kepenyse glikogeno pavidalu. Mankštos metu juos naudoja griaučių raumenys ir širdies raumuo. Angliavandeniai yra vienintelis raudonųjų kraujo kūnelių ir nervų ląstelių energijos šaltinis. Jie taip pat dalyvauja kuriant ir išlaikant baltymus.

Price €9.00

Vitality Complex - vitaminų kompleksas

Vitality Complex kapsulės specialiai sukurtas vitaminų ir mineralų kompleksas, rekomenduojamas žmonėms, kurie yra fiziškai aktyvūs arba kuriems trūksta vitaminų ir mineralų.

Price €9.00