Filter By

  • €12.00 - €77.00

Minta.lt - seksualus apatinis trikotazas moterims

Baltymai - Proteinas

BALTYMAI | PROTEINAS - nauda?

Baltymai - Proteinas

Active filters

Mega PROtein
  • -€3.50
  • New

Activlab Mega Protein 700 g

Maisto papildas. Su saldikliais. Milteliai maistingam gėrimui ruošti. Produktas rekomenduojamas žmonėms, besitreniruojantiems profesionaliai ir laisvalaikiui. MEGA PROTEIN sudėtyje yra išrūgų baltymų ir amino rūgščių, dažniausiai naudojamų papildant sportą. Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo bei normalios kaulų būklės palaikymo. Produktas praturtintas kreatinu ir taurinu.

Price €14.99 Regular price €18.49

Muscle up Protein

Muscle Up Protein yra aukščiausios kokybės išrūgų baltymų, dažniausiai naudojamų papildant sportą, šaltinis. Be to, produkte yra kreatino ir taurino. Kreatinas yra vienas iš raumenų audinio komponentų, padedančių susitraukti raumenis. Kreatinas padidina fizinį pajėgumą iš eilės trumpalaikių, didelio intensyvumo pratimų metu. Teigiamas poveikis pasiekiamas kasdien suvartojant 3 g kreatino. Taurinas yra nebaltyminė aminorūgštis, padedanti kreatiną pernešti į raumenis.

Price €15.00
Proteinas - Aviečių ir balto šokolado skonio baltymų kokteilis
  • On sale!
  • New

Proteinas - Aviečių ir balto šokolado skonio baltymų kokteilis be laktozės

Tai puikaus skonio, specialia technologija išdirbti baltymai be laktozės su L-karnitinu ir maistinėmis skaidulomis. L-karnitinas padeda natūraliai numesti svorio ir padidinti energijos kiekį, o maistinės skaidulos gerina virškinimą ir padeda palaikyti sveiką kūno svorį. Vienoje porcijoje yra net 21 g visavertį aminorūgščių derinį turinčių baltymų.

Price €17.69
"GymON Fitway" sausainių ir giretinėlės skonio išrūgų baltymai
  • On sale!
  • New

"GymON Fitway" sausainių ir giretinėlės skonio išrūgų baltymai

Puikaus skonio, pagal specialia technologija išdirbti baltymai be laktozės su L-karnitinu ir maistinėmis skaidulomis. L-karnitinas padeda natūraliai numesti svorio ir padidinti energijos kiekį, o maistinės skaidulos gerina virškinimą ir padeda palaikyti sveiką kūno svorį. Vienoje porcijoje yra net 22 g visavertį aminorūgščių derinį turinčių baltymų.

Price €17.69

Muscle Up Protein Jar

Jame yra net 70% baltymų

Sudėtyje yra tikros kakavos ir kavos

Praturtintas kreatinu ir taurinu

Price €36.00