BCAA

BCAA

BCAA

Active filters

BCAA Xtra Drink 330 ml

BCAA Xtra Drink yra funkcinis gėrimas, kuriame yra BCAA amino rūgščių. BCAA Xtra Drink optimaliomis proporcijomis turi 5000 mg šakotos grandinės aminorūgščių, o patogi forma – skardinė – leidžia visada su savimi turėti gėrimą. Tai nauja mūsų legendinio BCAA Xtra gėrimo versija, pirmoji pasaulyje BCAA gėrimo pavidalu. Su patobulinta kompozicija.

Siūlome du skanius skonius – apelsino ir laimo. BCAA Xtra Drink rekomenduojamas esant intensyviam fiziniam krūviui, kaip rekreacinių ir varžybinių treniruočių atrama.

Price €1.00

High Whey Protein Bar 24 x 80g

High Whey Protein Bar yra daug baltymų turintis produktas, kuriame gausu vitaminų ir mineralų. Galima įsigyti puikių skonių (citrinos, juodųjų serbentų ir jogurtu apteptos vanilės), tarp kurių kiekvienas ras kažką sau. High Whey Protein Bar gali būti vartojamas tiek prieš, tiek po treniruotės, tuo pačiu aprūpindamas organizmą viskuo, ko reikia. Mūsų batonėlyje yra optimalios baltymų, angliavandenių ir riebalų, taip pat vitaminų ir mineralų proporcijos. Vienoje porcijoje yra net 1,9 g BCAA aminorūgščių, papildomai praturtintas glutaminu.

Price €1.99

Amino Complex

Amino Complex yra aukščiausios kokybės aminorūgščių kompozicija, gaunama iš išrūgų baltymų hidrolizato, paukštienos baltymų hidrolizato, kiaušinių baltymo ir išrūgų baltymų koncentrato. Amino rūgštys veikia kaip pagrindiniai baltymų statybininkai. Baltymai padeda augti ir palaikyti raumenų masę. Amino Complex aprūpina organizmą pilnu baltymų aminorūgščių rinkiniu. Kadangi egzogeninės aminorūgštys natūraliai nepasigamina organizme, jos turi būti tiekiamos su maistu. Amino Complex rekomenduojamas bet kokio fizinio krūvio metu, ypač profesionaliems sportininkams, užsiimantiems įvairiomis sporto šakomis, kaip maisto papildas, gerinantis bendrą jėgos treniruočių ir reguliaraus poilsio kokybę.

Price €14.00

BCAA Xtra 500g

BCAA Xtra sudėtyje yra šakotos grandinės aminorūgščių (leucino, izoleucino, valino) ir glutamino. BCAA aminorūgštys sudaro maždaug 35% nepakeičiamų aminorūgščių, esančių raumenų baltymuose, ir beveik 50% aminorūgščių, kurios turėtų būti tiekiamos su maistu.

*Amino rūgštys yra pagrindinė baltymų statybinė medžiaga. Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo (anabolinis poveikis).

Price €17.00
ActivLab BCAA Xtra Instant 500g.
  • -€5.00
  • New

ActivLab BCAA Xtra Instant 500g. / 800g.

BCAA Xtra Instant Activlab yra nauja gerai žinomos ir vertinamos BCAA Xtra Powder versija. Aukščiausia naudojamų ingredientų kokybė, nuostabūs skoniai ir nuo šiol dar geresnis tirpumas – vos keliais judesiais šaukštu ištirpsta BCAA Xtra Instant vandenyje.

Be devynių gaivių vaisių skonių, į mūsų pasiūlymą įtrauktas naujas, šiuo metu populiariausias ir pirkėjų geidžiamas skonis – COLA!

Price €18.82 Regular price €23.82
ActivLab BCAA 1000 XXL 240 Tabs (Tablečių)
  • -€5.00
  • New

ActivLab BCAA 1000 XXL 240 Tabs (Tablečių)

BCAA 1000 XXL Tabs yra šakotosios grandinės amino rūgštys (leucinas, izoleucinas, valinas). BCAA sudaro apie 35% egzogeninių aminorūgščių, reikalingų raumenų baltymams sukurti, ir beveik 50% aminorūgščių, kurios turi būti tiekiamos su maistu. BCAA 1000 XXL Tabs papildas rekomenduojamas bet kokio per didelio fizinio krūvio metu, ypač

sportininkams, užsiimantiems įvairiomis sporto šakomis, kaip maisto papildą, gerinantį bendrą jėgos treniruočių ir reguliaraus poilsio kokybę.

Price €20.00 Regular price €25.00

ActivLab - BCAA Xtra Drink – 7500mg

BCAA Xtra Drink Tonic yra funkcinis gėrimas, kuriame yra BCAA amino rūgščių. BCAA Xtra Drink turi 7500 mg šakotos grandinės aminorūgščių optimaliomis proporcijomis, o patogi forma – buteliukas – leidžia visada su savimi turėti gėrimą. Tai nauja mūsų legendinio BCAA Xtra gėrimo versija, pirmoji pasaulyje BCAA gėrimo pavidalu. Su patobulinta kompozicija.

Price €22.90
Amino rūgštys MUSCLETECH Amino Build - 400g |ProteinasTau.LT
  • New
  • Out-of-Stock

Amino rūgštys MUSCLETECH Amino Build - 400g

„MuscleTech“ mokslininkai sukūrė BCAA formulę, pagrįstą moksliškai ištirtais pagrindiniais ingredientais. Amino Build sudėtyje yra ingrediento, kuris padeda palaikyti normalią makroelementų apykaitą, pažinimo funkcijas ir baltymų sintezę, taip pat palaiko imuninę sistemą. Šią formulę galima vartoti prieš treniruotę, jos metu arba po jos, ir ji padės neatsilikti nuo treniruočių tikslų.

Price €26.00